Best View

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Willa Best View Malaga może pomieścić do 4 gości i znajduje się 2 km od ważnych zabytków, takich jak Fortyfikacje Alcazaba. Ulokowany w dzielnicy Ciudad Jardin dom wakacyjny oferuje catering dla osób podróżujących służbowo.

Restauracja Venta los Montes, w której serwowane są dania kuchni hiszpańskiej, znajduje się w odległości 8-minutowego spaceru.

Park El Morlaco jest około 10 min jazdy od willi, a Teatr Cervantesa leży w odległości 25 min spacerem. Willa Best View zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Kościół św. Jakuba, w około 2,1 km. Opcje transportu w okolicy obejmują dworzec Francisco Lopez Lopez, w 400 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Best View Malaga
Casa Luque
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Luque

8.1
Bardzo dobry 57 opinii
359 m od nieruchomości
USD 190 USD 171
za noc
Casa Luque 2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Luque 2

8.5
Świetny 48 opinii
359 m od nieruchomości
USD 136 USD 122
za noc
Villa Vista Mar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Vista Mar

9.4
Wspaniały 7 opinii
684 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiVFT/MA/45900029
    Często Zadawane Pytania
    • Czy willa Best View ma kuchnię?
      Tak, willa Best View zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy willa Best View otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Best View Malaga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij